Esentepe Mah. Ecza Sok. Pol Center No:4/44-45 Levent – İSTANBUL (0212) 217 62 53

Hakkımızda

Hakkımızda

Bioart Implant

Bioart İmpants kurulduğu günden beri sektörün öncü girişimci, yenilikçi firması olmuştur. Başlangıçta İstanbul ve İzmir ile sınırlı olan hizmet ağı bugün tüm Türkiye’ yi kucaklayacak bir yeterliliğe ulaşmıştır. Geniş ve yaygın servis ağımız mevcuttur. Kurulduğu günden bugüne sürekli ve kesintisiz eğitim en önem verdiği konulardan olmuştur. Yurt içi ve yurt dışında her yıl düzenli olarak eğitim, kurs, sempozyum ve kongre organizasyonları düzenlemekte ve belli başlı bir çok fuar organizasyonlarına hem yurt içi hem yurt dışında diş hekimleri ile birlikte yaygın olarak katılmaktadır. Bilimsel alanda Türkiye ‘ de birçok Üniversite ‘ de yapılan çalışmalara destek olmuş ve olmaktadır, İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Cumhuriyet Üniversitesi, Dicle Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği bölümlerinde aktif olarak çalışmış ve çalışmaktadır. Bilimsel faaliyet ve araştırmaları desteklenmektedir. DNG Denge Dental yurt dışından ithal ettiği ürün ile implantoloji ile ilgili Diş hekimleri’ nin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumdadır. Bünyemizde ki imalat, protez parçları, biometeryaller ve cerrahi aletler ile lider bir marka olmuştur. Bünyesinde 3 farklı ülkenin implant distribütörlüğünü ve insan, hayvan ve sentetik kaynaklı greft ve membranlara ait 5 farklı firmanın bayiliğini yapmaktadır.

Vizyon & Misyon

Bioart Implant

Vizyon : Kurulduğu günden bugüne sürekli ve kesintisiz eğitim en önem verdiği konulardan olmuştur. Yurt içi ve yurt dışında her yıl düzenli olarak eğitim, kurs, sempozyum ve kongre organizasyonları düzenlemekte ve belli başlı bir çok fuar organizasyonlarına hem yurt içi hem yurt dışında diş hekimleri ile birlikte yaygın olarak katılmaktadır.

Misyon : Eksiksiz servis anlayışımız, koşulsuz müşteri memnuniyetimiz, rekabetçi fiyatlarımız, yenilikçi, basit ve kaliteli ürünlerimizle dental sektörde her geçen gün yerimizi daha da sağlamlaştırarak yolumuza devam etmeyi hedeflemekteyiz.